Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kryminalni - Kryminalni
Czy w USA wykonano wyrok na niewinnie skazanym?
wtorek, 15 maja 2012 13:23

Czy amerykański wymiar sprawiedliwości mógł się pomylić i skazać człowieka na śmierć? I ten wyrok wykonano. Według profesora Jamesa Liebmana z Columbia University doszło do pomyłki i uśmiercono niewinnego człowieka.

Więcej…
 
Udawała epilepsję, a koleżanki kradły
wtorek, 15 maja 2012 09:50

Policjanci z VIII komisariatu w Lublinie zatrzymali nastolatkę, która podczas podróży z koleżankami miejskim autobusem udała atak epilepsji. Wzbudzając tym zainteresowanie pasażerów, jej współtowarzyszki poprosiły jedną z pasażerek o pożyczenie komórki w celu zawiadomienia pogotowia, po czym uciekły z łupem w ręku. Telefon został już odzyskany. Teraz o losie 16-latki zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Więcej…
 
Handlarze narkotyków chcą zarobić na Euro 2012
poniedziałek, 14 maja 2012 14:31

Policjanci zatrzymali 5 osób, które zajmowały się handlem narkotykami. Na trzech posesjach należących do członków grupy policjanci odkryli plantacje marihuany. Z krzaków można było przygotować blisko 37 kg suszu. Środki miały być najprawdopodobniej rozprowadzone w czasie mistrzostw Europy.

Więcej…
 
Antyterroryści ćwiczyli we Wrocławiu
poniedziałek, 14 maja 2012 14:24

Policja we Wrocławiu otrzymała informację, że jeden z hoteli na terenie miasta opanowali terroryści. Do działań wkraczają funkcjonariusze z grupy szturmowej pododdziałów antyterrorystycznych dolnośląskiej policji oraz innych komend wojewódzkich w kraju, a także funkcjonariusze żandarmerii wojskowej, wspierających wrocławskich policjantów. Do działań wykorzystano także policyjny śmigłowiec.

Więcej…
 
„Paździor” zatrzymany w Irlandii
piątek, 11 maja 2012 10:04

47-letni Krzysztof N. miał na swoim koncie liczne wymuszenia rozbójnicze, których nie zaprzestał nawet po ucieczce z kraju. Na terenie Irlandii nadal kontynuował przestępczy proceder. Dzięki współpracy „poszukiwaczy” z KGP, Szczecina i Opola został zatrzymany pod Dublinem przez irlandzkich policjantów. Teraz zostanie sprowadzony do Polski i tu stanie przed sądem.

Więcej…
 
Turecki biznesmen kupił 12 letnią dziewczynkę
czwartek, 10 maja 2012 20:38

Turecki biznesmen, który został skazany za próbę kupna 12-letnie dziewczynki od jej ojca, popełnił w więzieniu samobójstwo-pisze agencja Anatolia.

Więcej…
 
Oszuści wyłudzili od hodowców bydła 2,7 mln złotych
czwartek, 10 maja 2012 09:11

Policjanci z mazowieckiej komendy zajmujący się przestępczością gospodarczą zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonywanie oszustw na dużą skalę przy skupie trzody chlewnej. Zatrzymani oszukali w ciągu kilku miesięcy 48 hodowców trzody na kwotę 2,7 mln złotych. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Zamieszki w więzieniu w Wenezueli
środa, 09 maja 2012 10:04

Wenezuelskie policja starła się z grupą więźniów podczas zamieszek, do których doszło w więzieniu La Planta.

Więcej…
 
5 kg marihuany ukrył w skrytce w bagażniku auta
wtorek, 08 maja 2012 09:04

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego przy udziale policjantów z Bolesławca i Polkowic zatrzymali mężczyznę, który przewoził około 5 kg marihuany. Narkotyki, których czarnorynkową wartość oszacowano na blisko 100 tys. zł, ukryte były w specjalnej skrytce w bagażniku auta. Zatrzymanemu grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
CBŚ rozbiło gang w Krakowie
wtorek, 08 maja 2012 08:58

Policjanci Centralnego Biura Śledczego oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Krakowie rozbili zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się kradzieżą samochodów na terenie Małopolski i Śląska.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 13