Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kryminalni - Kryminalni
Konopie indyjskie w mieszkaniu
wtorek, 05 czerwca 2012 11:26

34-letni opolanin uprawiał konopie indyjską w mieszkaniu. Miał specjalny namiot, w którym policjanci zabezpieczyli 26 krzaków w końcowej fazie wzrostu. Czarnorynkową wartość wytworzonej marihuany szacuje się na blisko 100 tys. złotych. Za swoje czyny Marcin A. odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Zatłukli bezdomnego na śmierć
poniedziałek, 04 czerwca 2012 10:58

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali dwie osoby podejrzane o śmiertelne pobicie 51-letniego bezdomnego i pobicie jego 40-letniego kolegi.

Więcej…
 
Policja rozbiła bojówkę chuliganów Legii
środa, 30 maja 2012 13:16

Policja mocno uderzyła w Teddy Boys 95 - bojówkę chuliganów warszawskiej Legii, Jak dziś podał portal tvp.info śledczy z warszawy uznali tę grupę za „zorganizowaną grupę przestępczą”. Zarzuty usłyszał lider TB 95 Marcin S. ps. Norweg, a także 9 innych osób z pseudokibicowskiego półświatka.

Więcej…
 
Polski gang wyłudzał świadczenia socjalne w Wielkiej Brytanii
środa, 30 maja 2012 12:21

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się handlem ludźmi w celu wyłudzenia świadczeń socjalnych. Ofiarami ich przestępczej działalności padło ponad 200 osób. Przestępcy wyłudzili co najmniej 1,5 miliona funtów z tytułu różnych ulg i świadczeń. Dotychczas zatrzymano 10 członków tej grupy. Grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Na chodniku jadł twarz ofiary
poniedziałek, 28 maja 2012 13:26

Scena na jednej z ulic Miami wyglądała niczym żywcem wyjęta z filmu o Hannibalu Lecterze. Dziennik "Miami Herlad" podaje, że policja zastrzeliła nagiego mężczyznę, który jadł twarz leżącego na chodniku mężczyzny.

Więcej…
 
Po 33 latach aresztowano sprawcę morderstwa
piątek, 25 maja 2012 10:02

Przed kilkudziesięcioma laty była to głośna sprawa w Stanach Zjednoczonych. Teraz powraca. Nowojorska policja poinformowała, że pojawiły się nowe informacje w sprawie Etana Patza, który zaginął 33 lata temu.

Więcej…
 
Zamordował nożem konkubinę
środa, 23 maja 2012 14:01

Kara dożywotniego więzienia może grozić 55-letniemu Lechowi B., który w trakcie sprzeczki ze swoją konkubiną najpierw uderzył ją w głowę, a następnie kilkakrotnie dźgnął nożem, powodując śmiertelne rany. Mężczyzna powiadomił policjantów, że właśnie wrócił do domu i odkrył, że kobieta nie żyje. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Więcej…
 
Kierowca autokaru pijany wiózł dzieci
środa, 23 maja 2012 12:04

Pułtuscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę autokaru, który miał wieźć grupę miejscowych dzieci na wycieczkę do Trójmiasta. Z dziećmi pojechał inny kierowca. Ten był trzeźwy. Przypominamy o zgłaszaniu podobnych kontroli z wyprzedzeniem.

Więcej…
 
Awantura w kebabiarni
środa, 23 maja 2012 11:52

Czterech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku ze zgłoszeniem awantury w jednym z opolskich lokali. Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami powiatu opolskiego. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za taki czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Sprawa śmierci kibica sprzed roku- aresztowano 7 pseudokibiców
środa, 23 maja 2012 11:03

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego KWP w Łodzi zatrzymali kolejnych siedmiu pseudokibiców podejrzewanych o udział w bójce pod Poddębicami, której następstwem była śmierć jednego z jej uczestników. W ramach śledztwa prowadzonego w tej sprawie przez Prokuraturę Okręgową w Sieradzu do chwili obecnej zarzuty usłyszało już 62 podejrzanych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 13