Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kryminalni - Kryminalni
Narkotykowy kurier
wtorek, 10 lipca 2012 12:48

Krakowscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego zarekwirowali ponad 10 kg amfetaminy, która miała trafić z Małopolski do Szczecina. W ich ręce wpadł 26-letni kurier mający przewieźć narkotyki pociągiem. Z zabezpieczonej amfetaminy można byłoby uzyskać co najmniej 50 tys. działek dealerskich o wartości czarnorynkowej około 100 tys.zł. Funkcjonariusze przewidują kolejne zatrzymania w tej sprawie.

Więcej…
 
Ukradła biżuterię wartą 65 tys. złotych
poniedziałek, 09 lipca 2012 11:07

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 43-letniej kobiecie, który ukradła biżuterię wartą ponad 65 tys. z jednego z gołdapskich domów. Poszkodowana natychmiast o zaistniałym fakcie powiadomiła policjantów, którzy ustalili i zatrzymali sprawczynię tego czynu.

Więcej…
 
Brutalny napad Polaków na rodaków Holandii
wtorek, 03 lipca 2012 09:35

Trzech mężczyzn podejrzanych o brutalny napad w 2011 r. w Holandii, którego ofiarami padli polscy obywatele, zatrzymali holenderscy funkcjonariusze. Dzięki współpracy policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych ze Szczecina i poszukiwaczy z Biura Kryminalnego KGP z policją holenderską oraz oficerem łącznikowym, ustalono prawdziwą tożsamość sprawców.

Więcej…
 
"Tofi" w rękach CBŚ
wtorek, 03 lipca 2012 09:29

Adrian M. "Tofi", razem z trzema innymi osobami, był zamieszany w sprawę śmiertelnego pobicia kibica bydgoskiej drużyny. Aby uniknąć kary, uciekł za granicę. Namierzyli go funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego i dzięki współpracy z Anglikami został zatrzymany w Londynie. Teraz czeka na ekstradycje do Polski. Tu stanie przed sądem i odpowie za to, co zrobił.

Więcej…
 
CBŚ dopadło gang "Lali"
poniedziałek, 02 lipca 2012 13:45

Czternastu członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymali w Wielkopolsce policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Wśród zatrzymanych znalazł się Rafał W. ps. Lala, który kierował działalnością tej grupy. Za handel narkotykami, kradzieże aut, wyłudzenia pieniędzy, udział w zorganizowanej grupie przestępczej i kierowanie nią grozi kara nawet 12 lat więzienia.

Więcej…
 
Czytający więźniowie siedzą krócej
środa, 27 czerwca 2012 20:50

W Brazylii przepełnione więzienia to norma, dlatego w ramach systemu resocjalizacyjnego zaproponowano nowe rozwiązanie, które pozwoli skracać wyroki osadzonym. Za każdą przeczytaną książkę penitencjariuszowi będą odejmowane 4 dni od kary.

Więcej…
 
Rumuński premier postrzelił się aby uniknąć więzienia
środa, 27 czerwca 2012 13:01

Uniknąć odsiadki w więzieniu można na różne sposoby. Były premier Rumunii wybrał oryginalne rozwiązanie - postrzelił się.

Więcej…
 
Wyłudzał luksusowe auta
poniedziałek, 25 czerwca 2012 14:08

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali 52-letniego mężczyznę podejrzanego o wyłudzenia kredytów na luksusowe samochody i sprzęt budowlany. Działając jako pełnomocnik spółki w ciągu kilku miesięcy wyłudził dziewięć samochodów, maszyny oraz kredyt na łączną kwotę 2,4 mln zł.

Więcej…
 
CBŚ zlikwidowało szlak przemytu narkotyków
piątek, 22 czerwca 2012 13:12

400 kg kokainy zabezpieczono we wspólnej operacji Centralnego Biura Śledczego oraz francuskiej służby celnej DNRED we współpracy z angielskim Border Force (UKBA) podczas kontroli polskiego jachtu morskiego w okolicach angielskiego portu Portsmouth.

Więcej…
 
Szukali konopi, znaleźli aligatora
czwartek, 21 czerwca 2012 13:37

Zszokowani policjanci, którzy wtargnęli do domu, by zająć plantację konopi, musieli zmierzyć się z  niemal 2,5-metrowym aligatorem.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 13