Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/nonumberelements/helpers/parameters.php on line 129
 Kryminalni - Kryminalni
Uprawiali sześć plantacji narkotyków
poniedziałek, 30 lipca 2012 13:20

Sześć plantacji narkotyków zlikwidowali w Moszczańcu policjanci z Sanoka, wspólnie z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Komańczy i Straży Granicznej. Zatrzymano pięciu mężczyzn, którzy zajmowali się uprawą i dystrybucją narkotyków. Wartość czarnorynkową zabezpieczonych roślin po wysuszeniu szacuje się na około 180 tysięcy zł.

Więcej…
 
Recydywista "Gruby" w rękach policji
czwartek, 26 lipca 2012 11:16

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową zatrzymali 38-letniego Adama G. ps. Gruby. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia, w celu odbycia kary więzienia za paserstwo samochodów. Było to już kolejne zatrzymanie „Grubego”, w ciągu ostatnich kilku lat.

Więcej…
 
"Barbarzyńca"nie chciał wrócić do więzienia
środa, 25 lipca 2012 13:02

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Poznaniu zatrzymali poszukiwanego listem gończym Sławomira C. ps. Barbarzyńca. Mężczyzna był poszukiwany po tym, jak jesienią ubiegłego roku nie powrócił z przepustki do zakładu karnego.

Więcej…
 
Z bejsbolem na policję
poniedziałek, 23 lipca 2012 13:07

Czterech mężczyzn kijem bejsbolowy, kamieniem i pustymi butelkami po piwie zaatakowało policjantów, którzy zatrzymali do kontroli drogowej jednego z kierujących. Mimo doznanych urazów funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali napastników. Za czynną napaść na policjantów grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Wpadli z kilogramem amfetaminy
poniedziałek, 23 lipca 2012 13:00

Policjanci zabezpieczyli 1 kilogram amfetaminy o czarnorynkowej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Krótko po transakcji zatrzymali także dilera–hurtownika oraz nabywcę narkotyku. Obaj zostali tymczasowo aresztowani. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości substancji psychotropowych grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa.

Więcej…
 
Ostrzeżenie! Hakerzy podszywają się pod Policję!
czwartek, 19 lipca 2012 08:37

Polskich internautów od kilku miesięcy atakuje wirus Weelsof. Co więcej - jego twórcy podszywają się pod Policję i żądają wpłaty określonej kwoty pieniędzy w zamian za usunięcie blokady. Aby nie stać się ofiarą hakerów, pamiętajmy o korzystaniu z legalnych i aktualizowanych oprogramować antywirusowych.

Więcej…
 
Pijany kierowca potrącił policjanta
poniedziałek, 16 lipca 2012 13:10

Pijany kierowca potrącił policjanta, który próbował go zatrzymać. Mężczyzna uciekł, został jednak zatrzymany po krótkim pościgu. Jak się okazało sprawca wcześniej uszkodził zaparkowany samochód. Dzisiaj stanie przed Sądem Rejonowym w Żyrardowie.

Więcej…
 
Zmuszali ofiary do malwersacji finansowych
poniedziałek, 16 lipca 2012 11:38

Do 15 lat więzienia grozi mężczyznom zatrzymanych przez policjantów z KWP w Gorzowie Wlkp. Podejrzani proponowali pokrzywdzonym pomoc w zorganizowaniu pracy i wywozili swoje ofiary do Niemiec - tam zmuszali je do dokonywania niekorzystnych dla nich transakcji finansowych.

Więcej…
 
Ukradli 300 samochodów
piątek, 13 lipca 2012 11:48

Śląscy policjanci z „samochodówki” zatrzymali członków zorganizowanej grupy przestępczej. Mają oni na swoim koncie kradzieże i paserstwo ponad 300 samochodów wartości przeszło 15 milionów złotych. Sprawa jest rozwojowa, śledczy przewidują w najbliższym czasie kolejne zatrzymania.

Więcej…
 
Meksyk: gangsterzy zamordowali siedmiu policjantów
wtorek, 10 lipca 2012 12:54

Siedmiu policjantów i czterech domniemanych zamachowców zostało zabitych w strzelaninie, do której doszło w północno-zachodnim Meksyku.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 13